Paslaugos

  • Kedrinių namų projektavimas

Mūsų komanda bei partneriai su kuriais dirbame, kelia sau aukščiausius kokybės tiklsus, tad galime pasiūlyti Jums individualių gyvenamųjų namų bei kitų statinių iš kedro medienos projektus, kurie sukurti įsiklausant į Jūsų poreikius bei atitinkančius aukščiausius kokybės bei estetikos standartus.

Šiuo metu įgyvendiname prabangų privačių gyvenamųjų bei svečių namų projektą Trakų rajone.

Galime pasiūlyti rinktis iš esamų sukurtų projektų arba kurti visiškai naują , atitinkantį Jūsų lūkesčius bei reikalavimus.

  • Kedrinių namų statyba

Didžiuojamės dirbdami su partneriais, kuriems pažadas ir įsipareigojimas klientui yra vertybė, todėl išsirinkus projektą galimę pasiūlyti ir jo statybos paslaugas. Kedrinių namų statyba yra itin kruopštus, didelės patirties bei specifinių žinių reikalaujantis procesas. Mes prižiūrime jį kiekviename žingsnyje: dalyvaujame rastų išsirinkimo bei jo apdirbimo etape Rusijoje, Altajaus krašte, stebime ir kontroliuojame paruoštų rastų nelengvą kelionę į Lietuvą, prižiūrime ir atliekame rastų surinkimo procesą užsakovo sklype.

Taipogi galime pasiūlyti partnerius, kurie atlieka ir kitas reikiamas statybos paslaugas: pamatų statybą, stogo dengimą, komunikacijų ir inžinerinių tinklų diegimą, išorės bei vidaus apdailos darbus ir pan. Esame patikrinę ir galime atsakyti už mūsų partnerių atliekamas paslaugas, todėl rekomenduojame juos tam, kad galutinis produktas atitiktų aukšiausius kokybės standartus.

  • Kitų statinių, naudojant kedro medieną, projektavimas ir statyba

Galime pasiūlyti svečių namų, pirčių ir kitų pastatų projektavimo  ir statybos darbus atitinkančius jūsų individualius poreikius.

  • Kitos statybos ir remonto paslaugos

Kadangi mes puikiai išmanome kedro medienos specifiką ir žinome koks apdirbimas ne pakenks , o tik labiau atskleis šios medienos privalumus, siūlome ir kitas vidaus bei išorės apdailos paslaugas bei įvairius remonto darbus, kuriuos atliks mūsų profesionali ir patyrusi komanda arba mūsų partneriai.