Apie mus

UAB „OLGRI“ tai ambicinga, auganti kompanija užsiimanti kedrinių namų statyba.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo klientams ypatingą paslaugą ir produktą – pasaulyje jau daugybę metų vertinamų kedrinių namų projektavimą ir statybą.

Kodėl kedras?

  • Nes tai per amžius dar mūsų protėvių patikrinta statybinė medžiaga, kuri pasižymi itin aukštu atsparumu aplinkos faktoriams tokiems kaip didelis šaltis, karštis, ugnis, drėgmė, taip pat tai yra puiki izoliacinė medžiaga.
  • Kedras – tai ilgaamžiškumo garantija, kurią duodame net ne mes, o pati gamta , sukūrusi tokį unikalų kūrinį.
  • Be abejo ir unikalios antiseptinės savybės, kuriomis pasižymi kedro medienos namai, paliekantys teigiamą poveikį imunitetui bei sveikatai.
  • Prabanga ir unikalumas. Tai savybės, kuriomos pasižymi statiniai, sukurti naudojant šią aukčiausios kokybės statybinę medžiagą.

Itin vertiname savo klientus, kurie supranta šio unikalaus statinio vertę, todėl kruopščiai apgalvojame ir įgyvendiname kiekvieną proceso dalį tam, kad galėtume Jūsų užsakymus atlikti pažadėtu laiku, pagal suderintą biudžetą ir išlaikant pusiausvyrą su gamta. Mūsų tikslas – pastatyti prabangius kedrinių rastų namus, nežalojant miškų, kuriuose išgaunama mediena, bei sukuriant kūrinį, kuriuo klientai galės džiaugtis ne vieną amžių.

Mūsų komanda, bei partneriai su kuriais dirbame, kelia sau aukščiausius kokybės tiklsus, tad galime pasiūlyti Jums individualių gyvenamųjų namų bei kitų statinių iš kedro medienos projektus, kurie sukurti įsiklausant į Jūsų poreikius bei atitinkančius aukščiausius kokybės bei estetikos standartus.

Kiekvienas proceso etapas yra itin krupščiai kontroliuojamas, todėl galime pasiūlyti nepriekaištingą kokybę